Pero Defformero stiže u Niš 14. februara

Rockomotiva
03.02.2025.

Novosadski gastarbajt-metal fenomen, legendarni Pero Defformero, vraća se u Niš da održi još jedan koncert za pamćenje u klubu Feedback, 14. februara od 21 sat.

Tekst & foto: press

Da, na Dan zaljubljenih, ne, na Svetog Trifuna. Ma, ipak na Svetog Valentina. Besmislene, ali što žučnije rasprave na ovu temu su naravno uvek dobrodošle.

Ovaj ansambl, poznat po spajanju nespojivog i razdvajanju nerazdvojivog, opstaje na surovom estradnom nebu uprkos svim zakonima šou-biznisa i zdravog razuma.

Sa himnama za „ljude bez prijatelja” poput „Metal sviraću”, „Gastarbajter”, „Gotičarka” i „Hipster”, Pero Defformero je savršen izbor za sve koji na Dan zaljubljenih žele da pevaju iz sveg glasa, ali sami. Ili s nekim ko to ne očekuje.

Teror za uši, parastos za dušu i neprocenjivo iskustvo koje liči na spoj „Granda” i „Wackena” – ovaj koncert garantuje da ćete se smejati, plakati i verovatno preispitivati sve životne odluke do sada.

Vidimo se u Feedbacku – tamo gde se romantika sreće sa distorzijom!

Ulaznice su dostupne u pretprodaji po ceni od 1500 rsd u Vintage shop-u (Davidova 9), dok će na dan koncerta koštati 1700 rsd – pod uslovom da ih uopšte ostane.

Bojanova galerija: Mile Kekin rasplesao “Play”

Tagovi: ,

Uživo

© Copyright 2015 - 2026 Rockomotiva webzine, Sva prava zadržana | Izrada web sajta: ATEC Technologies
Scroll